In the end [133 - 136]

Hej, jak tam drugi dzień egzaminów? Tak, tak, ja też je piszę (będzie 100% z matmy, tak coś czuję <: )

Mam tu sygnaturkę dla xHess ϟ, dwie wersje

kolorowa:

czarno-biała:


szablony:

WOLNE

ZAMÓWIENIE


Dałaś mi wolną rękę, mam nadzieję, że wszystko Ci się spodoba <: (Starałam się)


Pozdrowienia dla wszystkich co piszą jutro egzamin z angielskiego <: (Szykuję się kolejne 100% )

To mój ostatni dzień stażu, 28 IV 2015 roku dowiem się czy zostaję tu na dłużej, czy nie. 
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa, jak i za te złe <:  
Dziękuję Mrs Black i Ress, że mnie chciały na ten staż :> 
Dziękuję też pozostałym szabloniarką, odwalacie kawał dobrej roboty 
(Piszę jak na pożegnanie...)

Nie przyjmuję zamówień - jak się nie dostanę to będzie głupio, że zrobiłam komuś nadzieję, na wykonanie szablonu...

Mam nadzieję, że do zobaczenia ♥


5 komentarzy:

 1. Egzaminy były dość trudne. W każdym razie trudniejsze niż z poprzednich lat takie moje wrażenie. Mimo to może z 80-97% uzyskam. :) Dzisiaj chyba najgorsza była fizyka i jedno zadanie z geo. Reszta była banalna. Z matmy chyba dwóch zadań (zamkniętych) nie umiałam zrobić.
  Myślę, że będzie ok.
  Co do angielskiego... myślę, że napiszę na 50-85%.
  Sygnaturka - ładna, jednak brakuje mi tutaj napisu.
  Szablony są okay. Moim faworytem jest 134. :)
  Powodzenia jutro. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. 100% z matmy? Ja się modlę, aby chociaż połowę zdobyć. Dla mnie najbanalniejsza wydała się historia oraz WOS. W części z polskiego zawiodłam się, ponieważ liczyłam (tak jak trzy czwarte gimnazjalistów) na rozprawkę, której pisanie ćwiczyliśmy na każdej lekcji. Angielski? To się okaże jutro. Myślę jednak, że poradzę sobie na ponad 90%, bo język obcy to moja mocna strona :) Sprawy testu przyrodniczego wolę nie komentować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli będziesz miała 100% z matmy to gratuluję. Grunt to pozytywne myślenie ;) Mnie czeka to za rok i pewnie większość pójdzie dobrze poza częścią językową. Tam nie liczę na zbyt wiele :D
  Zacznę może od sygnaturki. Podoba mi się z prawej strony. Z lewej jest za to strasznie pusto. Mogłaś umieścić tam jeszcze jeden stock lub teksturę oraz dodać napis. Całość od razu wydałaby się pełniejsza ;)
  133- Przede wszystkim napis jest za duży, a ozdobna czcionka na pierwszy rzut oka nieczytelna. Mogłaś też dobrać inne barwy, ponieważ zlew się to przy takiej kolorystyce nagłówka, który w sumie mi się podoba. Jedynie modelka jest źle wycięta.
  Pattern tła powinien być w sumie ciemniejszy. Dawałoby to milszą dla oka kompozycję barw. CSS nie jest zbyt wyszukany, ale nawet nie jest to złym wyborem ;)
  134- Przede wszystkim, nagłówek jest zbyt duży. Kiedy odpowiednio przybliżyłam sobie ekran, zajmuje mi on niemal całą powierzchnię (choć może to wina mojego ogromnego monitora i w rzeczywistości nie jest on tak wielki). Moim zdaniem te odcienie nie są też zbyt dobrym połączeniem, ale to już zależy od gustu.
  CSS jest nawet nawet. Nie podoba mi się jedynie ta data. Mogłaś coś z nią zrobić, a nie zostawić bez niczego z boku :)
  135- Modelka na nagłówku jest tak nienaturalnie wyostrzona, że to aż sprawia ból. Jedną z jej rąk wytarłaś tak, że dłoń pojawia się zaciśnięta na drugiej ręce wprost znikąd. Uważaj na to, ponieważ to naprawdę nie daje ładnego efektu. Kolorystyka znów pozostawia wiele do życzenia. Ten pomarańczowy/czerwony pojawia się wręcz ostro. Może i byłoby to ładne, gdyby tło zostało ustawione w kolorystyce czerwieni, ale w przypadku tego, które masz, nie wygląda to korzystnie :/
  CSS jest ładny. Mogłaś jedynie oddzielić tytuł postu cienką linią od treści ;)
  136- Tutaj już z początku pochwalę cię za kody. Bardzo mi się podobają. Mogłaś trochę pobawić się tytułami gadżetów, ale mimo to bardzo ładnie Ci wyszły :)
  Nagłówek za to mi się nie podoba. Może to przez zbyt wyraziste kolory jak na brązowe tło, nie wiem.
  Powinnaś popracować nad wtapianiem nagłówków w tło. W każdej z twoich prac (nie mówię tu o szablonach z układem zamkniętym) przejście jest zbyt ostre. Do tego pomyśl o bardziej stonowanych kolorach.
  Życzę powodzenia na części językowej,
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szablon na zamówienie boski, to już jest jeden argument, abyś została, bo robisz naprawdę piękne szablony *.*
  133- podoba mi się bardzo, choć napis na czerwono, jakiś taki mi się wydał za czerwony, ale to możliwe jedynie moje odczucia :)
  134- taki magiczny, wszystko ze sobą bardzo ładnie współgra. Mogę śmiało powiedzieć, że ten jest jednym z najlepszych (wraz z zamówieniem).
  135- ten jest też bardzo ładny. Dziewczyna jest też piękna wśród tych kolorów i tu też jest wszystko bardzo zgrane :)
  Pozdrawiam i życzę, abyś została na szabloniarni :)
  zawsze-usmiechniete.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję <3 szablon jest piękny *.*

  OdpowiedzUsuń