19 marca 2017

It Ain't Me [372]

(c)Carllton

Witam wszystkich! Postanowiłam przywitać się już dziś, z racji tego, że dołączyłam do załogi bloga ♥ Pewnie większość z Was zna mnie z takich blogów jak: Unfaithful Heaven, Wyimaginowana Grafika, Graphic Poison, Graphic Heart i mojego prywaciaka - Lost Souls Graphics. Stwierdziłam, że byłam już w naprawdę wielu miejscach, ale nie na tym blogu i warto to zmienić xD Tak więc oto jestem i tu. Mam nadzieję, że moje prace się Wam spodobają i ktoś będzie chciał u mnie cokolwiek zamówić. Ha ha ha, nie łudź się.
W każdym razie na dzisiaj przygotowałam taką totalną próbkę swoich możliwości. Nagłówek do tego szablonu już dawno siedział u mnie w folderze z grafiką, ale jakoś nie miałam pretekstu by dopisać do niego kody, aż do dziś :)
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to śmiało piszcie tutaj czy na maila: wishniowao.o@gmail.com
Od razu mówię, że posty ode mnie nie będą jakoś super często, ale postaram się w miarę moich możliwości robić to minimum raz na dwa tygodnie ♥
PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA!
Szablon wolny:

I tak na koniec macie nutkę ode mnie do posłuchania ♥

10 komentarzy:

 1. Świetny szablon!! Taki delikatny <3 Uwielbiam go <:
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny szablon 😉
  Zresztą jak każdy Twój 👌

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówek jest cudowny, uwielbiam Twoje nagłówki, barwy w szablonie nawet nawet, ale dla mnie za jasna kolorystyka. Ściemniłabym lekko choć jedną barwę, np. pomarańcz i by było idealnie. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rozumiem ♥ dziękuję za ciepłe słowa i również za zwrócenie uwagi!

   Usuń
 4. Hasło: curry ramem
  Chciałabym zamówić szablon na bloga http://without-reasons-ff.blogspot.com. Układ otwarty, dwukolumnowy. Chciałabym, żeby na szablonie znalazła się Jade Thirlwall i Niall Horan, w tle może być kwiatowy motyw, kolory ciepły, może być róż zmieszany z fioletem. Tytuł: Without Reasons. Mniejszy napis: "Podróże nie tylko poszerzają horyzonty, ale przede wszystkim uczą". Mój mail:djpaynoxd@gmail.com

  OdpowiedzUsuń