Red Flavor [384]


Cześć! Widzicie jak szybko pojawia się nowa notka? Zupełnie jak za starych dobrych czasów :') Oddaję dziś zamówienie. Cieszę się, że mogłam stworzyć szablon na katalog. Mam nadzieję, że się spodoba. Udało mi się go zrobić w jeden dzień. Jestem z siebie trochę dumna.Przypominam, że nabór jest otwarty!


Przyjmuję zamówienia ♥

EDIT: przyjmuję zamówienie od Mary Wolf, Mrs. M i Vivianne Peverell

19 komentarzy:

 1. Bardzo śliczny szablon! Wiele lat nie wchodziłam na blogi graficzne i dziś dopadła mnie taka nostalgia <3 naprawdę cudna praca! Używasz Photoshopa?

  OdpowiedzUsuń
 2. curry ramem
  Chciałabym zamówić szablon na bloga https://wolfautograph.blogspot.com/. Chciałabym układ zamknięty, z nagłówkiem wyśrodkowanym. Na nagłówku te zdjęcie http://i.huffpost.com/gen/2506246/images/o-WOLVES-facebook.jpg. Ciemne tło, kolumna lewa i środkowa w jaśniejszych fioletach podobnych jak na szablonie waszego bloga :) Tytuł: Autografy Wolfa. Prosiłabym by napis był średni, pochyły przypominający podpis ale czytelny i po lewej stronie. Fajne byłyby akcenty z kopertami, autografami, czy pismem. Zostawiam to do twojej oceny walorów artystycznych :) Mój mail: stewolf.7@gmail.com
  W razie jakichkolwiek problemów proszę do mnie pisać :) nie gryzę.
  Z góry bardzo dziękuję i życzę powodzenia <333

  OdpowiedzUsuń
 3. Wykonujecie szablony z bajek? Czyli np. Winx Club, księżniczki Disneya, WITCH itd

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny ten szablon! Co tu więcej pisać! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak jak już pisałam na mailu, szablon wszystkim bardzo się podoba i jesteśmy naprawdę zadowolone z efektu końcowego!
  Korzystając z okazji, że piszę komentarz... podjęłabyś się wykonania okładki na wattpada? Coś prostego, nieskomplikowanego? :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okładki nie są moją mocną stroną, ale nieskomplikowanej mogę się podjąć :)

   Usuń
  2. A więc napiszę, czego tak mniej więcej oczekuję, a Ty zdecydujesz, czy ją wykonasz. :D
   (curry ramen)
   Generalnie chciałabym, żeby kolory na okładce były bardziej stonowane, spokojne, bardziej nostalgiczne. No i tak jak napisałam już w komentarzu wcześniej, wolałabym, żeby było to coś właśnie prostego, minimalistycznego. Osoby, które znajdą się na tej okładce to Emma Watson i ewentualnie, może na drugim planie, Tom Felton. Niżej wstawię przykładowe zdjęcia, może się przydadzą. Tytuł: „Niewolnicy własnych wspomnień” - słowo „własnych” może być mniejszą czcionką, ale to zależy od tego, jak zdecydujesz się umieścić napis. No i oczywiście na dole/górze nick autora opowiadania (czyli „M.”).
   Przykładowe zdjęcia: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/0b/25/11/0b25118aead4729e544b195b41b06c05.jpg (niestety nie udało mi się go znaleźć w kolorze :<) lub http://s.fishki.net/upload/post/201411/07/1325427/emma-watson-shines-in-elle-uk-december-2014-03-cr1414686297133-435x580.jpg
   https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/c7/64/79/c76479e08d6bec7558a3cdd6ea16ecf2.jpg lub https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/79/ed/4f/79ed4f109b2c9601b529d540bef980a7.jpg

   Chyba to wszystko, co miałam napisać. Gdybyś miała jakieś pytania mój email: malinoowska1997@gmail.com. Z góry dziękuję! :)

   M.

   Usuń
 6. curry ramen
  Chciałabym zamówić szablon na bloga http://dramione-widmo-przeszlosci.blogspot.com/. Poproszę o układ otwarty, nagłówek wyśrodkowany. Nagłówek sam w sobie mam, prosiłabym tylko o CSS (link do nagłówka: http://funkyimg.com/i/2tQM9.png ). Kolorystyka raczej ciemna, na pewno z granatem i kolorami pasującymi do nagłówka, jakieś szarości. Ogólna wizja - jeśli to jakaś wskazówka, chciałabym, żeby całość wydawała się lekko niepokojąca. Strony pod nagłówkiem, jedna boczna kolumna z prawej strony. Kontakt: rachel1carstairs@gmail.com.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  Vi

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: curry ramem
  Blog: https://czterykalnypolnocy.blogspot.com/ (jeszcze nie ruszył, ponieważ chcę wystartować z nowym szablonem)
  Układ: zamknięty
  Kolorystyka: postaram się opisać ją jak najdokładniej
  nagłówek - ma przedstawiać zachód słońca. Słońce ma być żółte, a w okół słońca ma być pomarańczowe (najbliżej słońca) i czerwone tło (dalej od słońca). Na tel słońca ma być sylwetka biegnącego kota (ogon po lewej stronie, pysk z głową po prawej). Kot ma być w oddali. No i jeszcze jakaś tam trawa (nie musi być jej dużo).
  posty - tu bardziej chodzi o kolor tytułów w postach. Mają być jasno żółte.
  kolumny - prosiłabym jasno pomarańczowe
  Postacie na nagłówku: tylko kot jeśli nie macie pomysłu to proszę: https://zapodaj.net/e25efe5a59610.png.html dokładnie ta pozycja
  Cytat/tytuł: w prawym górnym rogu ma być napis ,,Cztery Klany Północy"
  Ogólna wizja: Kolumna na górze (pod nagłówkiem) i po lewej stronie
  Kontakt: potrzebna mi będzie małą pomoc przy ustawieniu, więc gdybyście mogli to zrobić to napiszcie do mnie, gdy szablon będzie zrobiony: karolinka.rex3@gmail.com (gmail) lub Lucjanek1122 (howrse)

  Z mojej strony to wszystko. Mam nadzieję, że zrealizujecie moje zamówienie :)

  OdpowiedzUsuń