Keys to the kingdom [271-274]


Hej kochani. Jak mijają wam wakacje? Nie mogę uwierzyć, że zostało już tylko 3 tygodnie do rozpoczęcia roku szkolnego! Ja kompletnie nie jestem gotowa na nową szkołę i nową klasę, a fakt, że zostałam rozdzielona z moją przyjaciółką jeszcze bardziej mnie denerwuje. No dno totalne. Ale jakoś to będzie, bo teraz już nie ma odwrotu. Dodatkowo jeszcze bardzo obawiam się liceum i natłoku nauki, który czeka mnie już od pierwszych dni. Trzymajcie za mnie kciuki 1 września! A teraz przechodzimy do tej przyjemniejszej części. Mam dzisiaj dla was 3 zamówienia z poprzedniej notki i jeden wolny szablon do waszego użytku. Mam nadzieję, że prace się wam spodobają, bo ja naprawdę jestem z nich zadowolona.

Dla Calli
 Wiem, że chciałaś aby nagłówek był po boku, ale nie mogłam sobie go tam wyobrazić, więc jest tam gdzie jest. Mam nadzieję, że to nie problem. Gdybyś jednak miała jakieś wątpliwości, napisz na gg: 23219528

Wprawdzie nie jest to granatowy, a błękit, ale myślę, że tak wygląda korzystnej. W razie problemu napisz na gg: 23219528 

Dla Zjawy
Zamówienie dla Ciebie było dla mnie wyzwaniem, ponieważ pierwszy raz robiłam coś z tej tematyki. Mam nadzieję, że Ci się podoba, ponieważ ja jestem szczerze zachwycona efektem końcowym. W razie problemu napisz na gg: 23219528 

A tutaj szablon wolny, mam nadzieję, że wam się spodoba. Nagłówek robiłam na potrzeby bloga, ale cieszę się, że mogłam wykorzystać go w jednym z moich szablonów.

I tutaj jeszcze mała pomoc dla zamawiających, czyli jak umieścić linki KLIK. W razie problemów śmiało piszcie na gg bądź e-mail: soerance@gmail.com

Dzisiaj także przyjmę 3 zamówienia. 
Miłych wakacji kochani, i do kolejnego postu! :)

10 komentarzy:

 1. Na grzywę Aslana! Nie mam pojęcia co napisać. Jestem zachwycona. Szablon jest po prostu perfekcyjny. Dziękuję :). Jak tylko wrócę do domu od razu go pobieram i wstawiam. Jeszcze raz dziękuję :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć!
  1. http://hidden-demons.blogspot.com/ (blog jeszcze nie opublikowany, ale chciałabym zacząć z ładnym szablonem :) )
  2. http://all4desktop.com/data_images/original/4139443-nina-dobrev-in-vampire-diaries.jpg
  Chciałabym abyś dorobiła Ninie czarne skrzydła wystające z pleców. Chciałabym, aby znalazła się na pierwszym planie.
  http://photos.newknd.com/media/x1920/IanSomerhalder3125712656.jpg Iana chciałabym, abyś umieściła gdzieś na drugim planie, może być jakby za mgłą.
  3. Tytuł bloga : Hidden Demons a cytat : Nothing can kill me like you do
  4. Układ otwarty, kolorystyka wpadająca w czerń/czerwień, ogólnie podoba mi się nastrój i kolory jakie panują na zdjęciu Niny, które ci podałam :)
  Chciałabym również dodać parę info na temat CSS'a. Podoba mi się styl jaki zastosowałaś tutaj : http://funkyimg.com/i/Ywjt.png czy mogłabym prosić o podobny wygląd kolumn jak wyżej? Jednak chciałabym aby układ był dwukolumnowy ( dwie kolumny po bokach i jedna główna) :)
  Mam nadzieję, ze te wymagania Cię nie przestraszą i będziesz chciała przyjąć moje zamówienie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy i drugi wymiatają. Trzeci wydaje mi się taki niezbyt, a różowego nie lubię, więc czwarty przegrywa dla mnie. Ale i tak kocham Twoje prace. <3
  W pierwszym zmieniłabym tylko napis, bo jest trochę niewidoczny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam ;)
  zakladam markę odzieżowa i pisze do Cb z pytaniem czy byłabyś w stanie zrobić nam logo?

  nataliaszymurska@yahoo.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! <- Hasło!
  1.Link: http://unwanted-dark-lady.blogspot.com/?zx=cb0dba55d521fba1 (Bloga jeszcze nie ma, ale chciałabym zacząć z ładnym szablonem)
  2. Zdjęcia: Chciałabym cztery postacie na nagłówku. Narcyze Malfoy, Lucjusza Malfoy, Draco Malfoy i Bellatrix. I ma to wyglądać tak, że Narcyza z Lucjuszem stoją na drugim planie troszkę dalej a przed nimi Bellatrix wraz z Draco. Zdjęcia weź sama, takie jakie będą Ci pasowały. Nie chcę Ci narzucać jakiś konkretnych!
  3. Tytuł Bloga: Unwanted Dark Lady
  4. Wygląd; Układ otwarty, prawo kolumnowy. Kolory? Hm... Chciałabym coś bordowego połączonego z czerwienią i brązem. Jedyne o co bardzo mocno proszę, to, to aby literki na kolumnie z postem były widoczne. Nie chce, aby ludzie skarżyli się, że od koloru liter i tła do nich bolą ich oczy.Chciałabym aby wsyztskie zdjęcia były kolorowe, wiem, że teraz panuje moda na czarne zdjęcia,a po najechaniu kolorowe, ale ja takich nie chcę!

  To tyle, mam nadzieję, że się zrozumiałyśmy i, że przyjmiesz moje zamówienie!
  Pozdrawiam i przepraszam za błędy!
  ~Hermiona Malffoy

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeju... śliczny. Dziękuje bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć! ^^

  1.Adres bloga: http://hope-and-blackveilbrides-story.blogspot.com/

  2. Linki do zdjęć/ nazwiska modeli/ opis postaci:

  Lua Perez

  http://cdn10.lbstatic.nu/files/looks/large/2012/12/10/2701629__MG_0947m_copyl.jpg?1355156738

  lub

  http://data1.whicdn.com/images/69897442/large.jpg

  ewentualnie mogą się pojawić oba zdjęcia w szablonie :)

  3. Cytat/napis

  "But if you loved me, Why'd you leave me?"

  4. Ogólna wizja (układ, kolorystyka)

  Nagłówek bym chciała aby znajdował się po lewej stronie a po prawej by były umieszczone gadżety :) Z gadżetów bym prosiła aby znajdowały się:
  - strony
  - autor
  - statystyka bloga
  - miejsce na tekst
  - obserwatorzy bloga
  Natomiast jeśli o kolorystykę to najbardziej preferowałabym odcienie czerni, czerwieni, bordowego i fioletu. Za Luą w tle bym też prosiła aby znajdowały się zdjęcia imprez/alkoholu/narkotyków bądź problemów np. zdjęcie żyletki, czy płacząca postać, ze względu na to, że blog będzie o uzależnionej dziewczynie. Oraz jeśli byłaby taka możliwość, to bym prosiła, że kiedy w poście będzie wstawiany link, to po najechaniu na niego kursorem by zmieniał kolor.

  5. Hasło jest na samym początku.

  Byłabym naprawdę wdzięczna, jeśli zamówienie zostałoby przyjęte a szablon wykonany, ponieważ naprawdę mi na nim zależy. Tak więc mam nadzieję, że przyjmiesz moje zamówienie.
  Pozdrawiam ciepło ^^

  OdpowiedzUsuń
 9. Pojawiam się dopiero teraz, ale myślę, że nie będzie problemu! Szablon jest przecudowny. Naprawdę bardzo ci dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń