9 lutego 2019

love maze [495]

(xvenom & oreuis)

Hejo!
Jak dawnoo mnie tu nie było! Wybaczcie moją nieobecność, ale no cóż (typowa wymówka ugh) brak czasu. Tak nie lubiłam tego mówić wcześniej, ale niestety, taka jest prawda, im wyższa klasa, tym więcej naciskają na egzamin zawodowy i maturę, że idzie tym rzygać - dosłownie. Poza tym ogromny blok graficzny mnie spotkał, nie mogłam się zebrać do zrobienia grafiki, a co dopiero szablonów. But don't worry guys,,,, powróciłam, i może nie będę tutaj, AŻ TAK regularnie, ale jednak. Wrzucam wam minimalistyczny szablonik.
Przyjmę jedno (1) zamówienie!
szablon wolny:
podgląd | pobierz 

6 komentarzy:

 1. Cudowny szablon <3 Taki lekki i przejrzysty ♥ Uwielbiam go :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny szablonik, kocham połączenie bieli z niebieskimi akcentami. Trzymam kciuki za szkołę, maturą się nie przejmuj, im bliżej niej tym bardziej nauczyciele będą chodzić i was nakręcać. -niepotrzebnie.
  Pozdrawiam cieplutko! xx

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. curry ramem
  Witam, chciałabym zamówić szablon na bloga - https://cruentuscaligo.blogspot.com
  Układ - zamknięty
  kolorystyka - czarno-wyblakło granatowa(jak chmury na nagłówku)
  zdjęcia - https://www.vexels.com/blog/wp-content/uploads/2014/01/The-Dark-Ages-by-Jonas-De-Ro.jpg
  cytat/tytuł - Cruentus Caligo; "Though a fight every now and then does make life a little more interesting, don't ya think?"
  ogólna wizja - Obrazek jako nagłówek na środku, w nagłówek wtopiony tytuł bloga, najlepiej po środku a pod nim cytat. Jeśli chodzi o odnośnik do stron to po lewej w formie pasków, które przy wywijaniu pokazują po swojej prawej stronie obrazek związany z nagłówkiem bloga. linki do etykiet chciałabym po prawej stronie bloga tak aby były one na wysuwanej zakładce, najlepiej gdyby były 3, nie muszą być duże, tak aby się swobodnie mieściły. Jeśli jest możliwość poprosiłabym o odnośnik do discorda blogowego. Po prawej stronie chciałabym mieć również możliwość na umieszczanie ważnych informacji, archiwum bloga etc.
  Jeśli chodzi o tło pod np tekst archiwum bloga na prawej kolumnie chciałabym aby pojawił się motyw nieba z nagłówka jeśli to tylko możliwe.
  Pozdrawiam,
  Antychryst
  kontakt - pszemekcruentuscaligo@wp.pl lub discord - Antychryst#5985

  OdpowiedzUsuń
 5. już się bałam, że zniknęłyście z szabloniarni na dobre, cieszę się, że coś się pojawiło. jednak rozumiem doskonale brak czasu. szkoła, jakieś zajęcia dodatkowe, nauka, życie prywatne i tworzenie grafiki na pewno trudno ze sobą połączyć, więc fajnie zobaczyć tutaj nową notkę <3
  btw kocham odcień niebieskiego w szablonie!!
  buziaki, leah

  OdpowiedzUsuń