Urodziny BS!


Wczoraj Bajkowe Szablony obchodziły swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji powinna być zorganizowana huczna impreza, a nie ukazał się nawet zwykły post. Bardzo za to przepraszam, ale musiałam ostatecznie douczyć się wszystkiego przed konkursem i kompletnie wyleciało mi to z głowy.
Imprezy nie ma, ale Bajkowe mają nowy szablon główny. Jak Wam się podoba? Menu zrobiłam według instrukcji z LOG'a, ponieważ bardzo mi się ono spodobało. Możliwe, że w niektórych miejscach przekombinowałam, a w niektórych dałam odrobinę za mało, jednak ostateczny efekt w miarę mnie zadowala.
Początkowo miałam w planach, aby ta notka była ostatnią, jaka się tutaj pojawi, ale po prostu nie mogłam.... Może i nie jestem na BS od początku, ale nie chcę, żeby to się tak skończyło. Mam zamiar choć w małym stopniu przywrócić Bajkowe do życia. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Wystarczy, że wstawicie podlinkowany button bloga (będą dostępne od jutra w kolumnie bocznej) gdzieś u siebie. To sprawi, że choć kilka osób wejdzie tutaj i być może zostanie.
Zaktualizowałam regulaminy i zaczęłam robić porządek w innych zakładkach. Trochę jest z tym pracy i idzie powoli, ale jednak ruszyłam do przodu. Pozostaje mi jeszcze zrobienie nowej galerii, ponieważ uprawienia administracyjne do tej posiada jedynie Ress - z którą nie ma kontaktu -, a wystarczy wejść, żeby zobaczyć jaki bałagan jest w etykietach.

Na koniec, małe podsumowanie:
Obserwatorzy: 115
Ilość postów z szablonami: 83
Ilość wyświetleń: 54969
Ilość komentarzy: 1528
Ilość opublikowanych szablonów: 293
 • Mrs Black - 85 
 • oreuis - 60
 • Neva - 28
 • Alexandra Katharina - 28
 • Ress - 27
 • Soerance -20
 • Mary Alice - 17 
 • Calliste - 9
 • Patch/shealtile - 9
 • Lily Keira - 6 

Jeśli macie pomysły jak ożywić Bajkowe, proszę Was, piszcie w komentarzach. :)
Pozdrawiam! Do napisania w mojej kolejnej notce! 

13 komentarzy:

 1. Życzę Ci, żeby Bajkowe Szablony z powrotem wróciły do swojej świetności, bo, trzeba przyznać, przez pewien okres czasu naprawdę wiele się tu działo! Chyba po prostu musisz jeszcze bardziej rozreklamować Bajkowe, żeby więcej ludzi wchodziło, ale i żeby ktoś się zgłosił do naboru. Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki i będę zaglądać. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, na przełomie maja i czerwca notki pojawiały się tutaj co dwa dni. Aktualnie nie ma co porównywać.
   Staram się reklamować Bajkowe, ale potrzebuję przede wszystkim pomocy. :>

   Usuń
 2. Trzymam kciuki za powrócenie Bajkowych Szablonów do dawnej świetności. Gratuluję roczku! A nowy szablon......brak słów. Zakochałam się ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie chce tu nikogo obrażać, ale moim zdanie to jest nie sprawiedliwe, że nie które graficzki porzuciły bloga tak bez słowa wyjaśnienia. Już nie pamiętam kiedy Ress tu zajrzała, choć jest założycielką, to powinna zostawić jakieś kilka słów. Ja jestem bardzo przywiązana do bloga i cieszę się z całego serca, że ty się nim zajmujesz. Dlatego dużo wytrwałości życzę :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ress jestem jakoś w stanie zrozumieć, ponieważ ma studia, ale reszta nie odpisała nawet na wiadomości, które do nich napisałam.
   Dziękuję, mam nadzieję, że Bajkowe jakoś się podniosą. :)

   Usuń
 4. Ach, button wrzucę oczywiście gdzieś do siebie (chociaż tam też nie ma jakiegoś super ruchu). Przykro mi bardzo, że tak to wszystko się potoczyło z Bajkowymi. A urodziny bloga są dla mnie bardzo ważne, a i data 8.11 jest podwójnie sentymentalna. Trzymam mocno kciuki, że uda się przywrócić tą stronę do życia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowy szablon super, taki mroczny, a mroczne są najlepsze :D I czy to czcionka z Harrego Pottera.? :P Mam nadzieję, że szabloniarnia odżyje, bo tutaj jest świetnie.
  Aguś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. I tak, to czcionka z Harry'ego. :3

   Usuń
 6. Szablon jest piękny :) Naprawdę :) Podziwiam Cię :) Wiele razy zastanawiałam się czy się zgłosić do naboru. Poprawka* Codziennie się zastanawiam, ale sądzę, że za mało potrafię. Co do ożywienia. Mam pewien pomysł, ale nie wiem, czy Ci się spodoba. Możesz podać swoje gg? Pozdrawiam serdecznie :) Ps.Mam pytanie, które szabloniarki(?) odeszły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :)
   Możesz się zgłosić. Nie zaszkodzi spróbować, prawda? ;D
   Moje GG to 47449268.
   A z tych, które odeszły bez żadnej notki informującej o tym to Soerance i Lily Keira. Z Ress w ogóle już nie ma kontaktu, oreuis ma swojego własnego bloga, a odpisała mi jedynie Mary Alice, która od dawna jest na urlopie.

   Usuń
 7. Szkodaa tak dobrej szbloniarnii jak bajkowe ;/
  Czyli narazie nie przyjmujecie zamowien? ;//

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmujemy pod najnowszym postem, który jest już dostępny. :D

   Usuń